Poslední komentáře

  • Žeby hračky ?   12 let 3 dny ago

    Jak snadno ošálit oči. Povedené.

  • Hradec n. Moravicí   12 let 3 dny ago

    Pěkná fotomontáž.

  • Hradec n. Moravicí   12 let 3 dny ago

    Pěkná fotomontáž.

  • Pavla   12 let 3 dny ago

    Zajímavý portrét.

  • Pavla   12 let 3 dny ago

    Zajímavý portrét.

  • soumrak   12 let 3 dny ago

    Krásný obraz na zeď.

  • soumrak   12 let 3 dny ago

    Krásný obraz na zeď.

  • Zámek v Kravařích   12 let 3 dny ago

    Velmi povedené. Škoda, že ta fotka je tak malá.

  • Zámek v Kravařích   12 let 3 dny ago

    Velmi povedené. Škoda, že ta fotka je tak malá.

  • užovky   12 let 3 dny ago

    Super momentka

  • užovky   12 let 3 dny ago

    Super momentka

  • Nebylo zrovna vlídno   12 let 5 dnů ago

    Hezké, ale trochu mi vadí, že všechny stromy padají doprava.

  • Nebylo zrovna vlídno   12 let 5 dnů ago

    Hezké, ale trochu mi vadí, že všechny stromy padají doprava.

  • Návod - Přemapování senzoru zrcadlovek Canon/Nikon   12 let 1 týden ago

    Jedním slovem WOW! Dneska jsem si splnil se a koupil si zrcadlovku desítkové řady - EOS 70D a po pár testovacích snímcích jsem zjistil, že mám 2 hot pixely. Dal jsem ruční čištění asi 5 min po intenzivním focení/testování nového těla a za 32s byl problém vyřešen. Velké dík!!!! Figi

  • Volná Tvorba   12 let 1 týden ago

    pastelka a tuška

  • Podzimní imprese III.   12 let 1 týden ago

    Moc pěkné.

  • Podzimní imprese III.   12 let 1 týden ago

    Moc pěkné.

  • Ptáci   12 let 2 týdny ago

    Krasny

  • Fotografův sen   12 let 2 týdny ago

    pekná fotka :)

  • Fotografův sen   12 let 2 týdny ago

    pekná fotka :)

  • Po dešti   12 let 2 týdny ago

    Super.

  • Stromy   12 let 2 týdny ago

    Velice pěkná atmosféra. Líbí.

  • Chyba ostření u těla 70D   12 let 2 týdny ago

    Mám tuto zkušenost s Canonem 70d

    Po zakoupení byli fotografie přímo příšerné. Vyvážení bílé totálně do teplejch tonů, ostrost byla příšerná, autofokus totálně netrefil nic co nebylo velice kontrastní. Po porovnání výsledku s Canonem 600d a 70d bylo ze 300 foto u 600d 70% v pořádku a ostatní spíše mojí chybou nepovedené. U 70d v naprosto stejných podmínkách a při použití stejné optiky (foceno současně) bylo 10% fotek jakž takž a 90% vyhodit. AWH - nebyli schopni ani na podruhé opravit a zdělili mi že co bych chtěl od APSC. No jednání na úrovni opravdu. Tak jsem se požádal MEGAFOTO jakož to Německou společnost jestli by mi neudělali laskavost a nezaslali mi fotoaparát do Německého servisu.

    A hle fotoaparát přišel za 14 dní a byl naprosto vynikající. Vše fungovalo na jedničku.

    Je pravda že se s tím musí člověk naučit zacházet. Autofokus je hodně citlivý na dostatek světla - ale jinak super mašinka. Používám Canon EF 70-200 F4 L - EF 100-400 L IS USM - EF 100/2,8 MACRO - Tamron 17-50/2,8 sp af vc -

    Výsledek je takový že se světelností 2,8 je autofokus 100% ovšem na 70-200 f4 už sem tam ujede hlavně když není moc světla - a na 100-400 4-5,6 už to je tak 30% nezaostřených fotek správně. Ale dá se pořád v pohodě používat. Výborné je že na 3200 iso jsou fotky pořád použitelné i na A4 což je opravdu dobré.

    Takže pokud to není rukama tak bych poslal fotoaparát do Německa.

  • Chyba ostření u těla 70D   12 let 2 týdny ago

    Mám tuto zkušenost s Canonem 70d

    Po zakoupení byli fotografie přímo příšerné. Vyvážení bílé totálně do teplejch tonů, ostrost byla příšerná, autofokus totálně netrefil nic co nebylo velice kontrastní. Po porovnání výsledku s Canonem 600d a 70d bylo ze 300 foto u 600d 70% v pořádku a ostatní spíše mojí chybou nepovedené. U 70d v naprosto stejných podmínkách a při použití stejné optiky (foceno současně) bylo 10% fotek jakž takž a 90% vyhodit. AWH - nebyli schopni ani na podruhé opravit a zdělili mi že co bych chtěl od APSC. No jednání na úrovni opravdu. Tak jsem se požádal MEGAFOTO jakož to Německou společnost jestli by mi neudělali laskavost a nezaslali mi fotoaparát do Německého servisu.

    A hle fotoaparát přišel za 14 dní a byl naprosto vynikající. Vše fungovalo na jedničku.

    Je pravda že se s tím musí člověk naučit zacházet. Autofokus je hodně citlivý na dostatek světla - ale jinak super mašinka. Používám Canon EF 70-200 F4 L - EF 100-400 L IS USM - EF 100/2,8 MACRO - Tamron 17-50/2,8 sp af vc -

    Výsledek je takový že se světelností 2,8 je autofokus 100% ovšem na 70-200 f4 už sem tam ujede hlavně když není moc světla - a na 100-400 4-5,6 už to je tak 30% nezaostřených fotek správně. Ale dá se pořád v pohodě používat. Výborné je že na 3200 iso jsou fotky pořád použitelné i na A4 což je opravdu dobré.

    Takže pokud to není rukama tak bych poslal fotoaparát do Německa.

  • Včela   12 let 2 týdny ago

    Jojo, povedené.

Fotobazar se zobrazí pouze přihlášeným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.