Přejít k hlavnímu obsahu
CANONKLUB
  • FOCUSCLUB.CZ
  • CANONKLUB
  • SONYKLUB
  • SigmaClub
  • FujifilmClub
  • OMCLUB
  • Tamron Club
  • FOCUSmagazine

Hlavní menu

  • Časopis
    • 8. FOCUSmagazine
    • 7. FOCUSmagazine
    • Registrace odběru
    • 6. FOCUSMagazine
    • 5. vydání FM
    • 4. vydání FM
    • 3. vydání FM
    • 2. vydání FM
    • 1. vydání FM
  • FOTOEXPEDICE
    • Toskánsko
    • Benátský karneval, Burano
    • Moravské Toskánsko
    • Berchtesgaden
    • Skotsko
  • Fotobazar
  • Galerie
    • Galerie celková
    • Pravidla pro vkládání do Galerie
    • Czech Press Photo 2012
    • Nejlépe hodnocené
    • Nejvíce navštěvované
    • Moje alba
  • BLOG
    • BLOG: jak vkládat příspěvky
    • Všechny blogy fotografů
  • Články
    • Fotografické akce
    • Komentáře a aktuality
    • Recenze softwaru
    • Recenze techniky
    • Rozhovory s osobnostmi
    • S fotoaparátem na zádech
    • Tiskové zprávy
  • Fórum
  • Bazar
    • Prohlížet fotobazar
  • Komentáře
Uživatelské menu
  • Vložit fotoakci, výstavu

Drobečková navigace

  1. Domů

Galerie - další změna, počet publikovaných fotografií

Od martinkamin , 25 Červen 2010

zadow

16 years 1 month zpět

dobry limit

osobne to vnimam pozitivne a myslim, ze je to dobre nastaveny limit. Akurat maly dotaz. Ako a od kedy sa pocita ten tyzden? Ide o kalendarny tyzden Po - Ne, alebo sa pocita od prvej vlozenej fotky? Kedy nastava zlom a prechod do dalsieho obdobia, kedy uz opat mozem vkladat fotky?

Dakujem.

 

martinkamin

16 years 1 month zpět

In reply to dobry limit by zadow

počítá se od posledního vložení

 Ahoj, počítá se od posledního vložení.

NadaK2

16 years 1 month zpět

In reply to počítá se od posledního vložení by martinkamin

Myslím, že to není úplně

Myslím, že to není úplně funkční, v pohodě lze nahrávat obrázky bez omezení. Právě jsem nahrála 4 obrázky a vypadá to, že to prošlo.

martinkamin

16 years 1 month zpět

In reply to Myslím, že to není úplně by NadaK2

podle všeho je to kalendářním týdnu

tvůj čtvrtý  jsi přidala až  v pondělí ráno, takže pokud ten mechanismus funguje, pak je to v pořádku, ale počítá se po kalendářním týdnu, ne jak jsem tvrdil po 7 dnech. 

NadaK2

16 years 1 month zpět

In reply to podle všeho je to kalendářním týdnu by martinkamin

nahrála jsem 5 fotek a prošlo to

Zkusmo jsem nahrála 5 fotek, dnes a všechny se zobrazují. Myslím, že to asi nefunguje zcela dle představ. Naďa

zadow

16 years 1 month zpět

In reply to nahrála jsem 5 fotek a prošlo to by NadaK2

 hm, zial, vyzera to skutocne

 hm, zial, vyzera to skutocne tak, ze to obmedzenie asi nefunguje uplne spravne....

zadow

16 years 1 month zpět

In reply to  hm, zial, vyzera to skutocne by zadow

 tak to bola dnes smrst

 tak to bola dnes smrst novych fotiek vo fotogalerii. jedna krajsia ako druha. zda sa, ze galeria nam nadherne ozila a utesene sa rozrasta, co je velmi pozitivne.

Zial, vidim v tom jedno velke ALE.....je to moj sukromny nazor, tak ma prosim nekamenujte. Osobne sa snazim pozriet si kazdu jednu fotku, k niektorym sa vyjadrim, k niektorym nie, ale prejdem si vsetky. Ked najdem za jeden den, od jedneho uzivatela, 7 prakticky uplne rovnakych fotiek, pride mi to ako mrhanie casu a energie, lebo mi nezostane cas a nalada na dalsie uzasne fotky v galerii. Prave preto si myslim, ze obmedzenie na tri fotky za tyzden ma svoj vyznam a opodstatnenie, cim skor to bude fungovat ako ma, tym lepsie. Nie je to preto, ze by som chcel niekoho obmedzit. Ide mi prave o to, aby dostali vsetci rovnaky priestor, ale hlavne sancu si fotky prezriet, pokochat sa, podiskutovat. V kamennej galerii tiez nestravite 10 minut nad 150 fotkami. Takymto obmedzenim, prinutime v prvom rade zamysliet sa sami nad sebou, nad svojou tvorbou a prinuti nas to ukazat len to, co je hodnotne pre nas a zo serie pokusov vybrat jeden zaber, ktory pokladame za najlepsi. nim sa "pochvalit" a diskutovat o nom s ostatnymi.

snad som sa nikoho nedotkol, to som nechel, len som chcel vyjadrit svoj nazor a otvorit diskusiu, ktora, skor ci neskor, jednoducho musela prist.

prajem krasny vecer vsetkym, ale hlavne dobre svetlo! 

zadow

Aktuality na webu fotoklubu
  • Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit

Na našem posledním setkání fotografů Canonklubu v Praze zazněla jedna z připomínek týkající se naší Galerie, a to omezení počtu fotografií, které fotograf může za určité období publikovat v Galerii.

Nyní jsem nechal na portál Canonklub připravit modul, který omezuje počet fotografií publikovaných v Galerii na 3 týdně. Prosím vyzkoušejte tuto novou funkci a napište své postřehy do komentáře k tomuto článku, případně navrhněte jiné limity

Děkuji Martin Kamín

Diskuze

  • kabel USB s konektorem USB mini B male
  • Jaký je rozdíl mezi syntetickými a organickými vaty?
  • Manuální objektiv
  • Přestal reagovat AF
  • Nelze vysunout blesk

Přihlášení

  • Vytvořit nový účet
  • Obnovení vašeho hesla

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Poslední komentáře

  • uprime receno, tuhle funkci
  • Cena 4000 Kč
    Pevná.
    K předání
  • možná je jen zaseknutý nebo
  • Že by tady nebyl žádný
  • Zdravím,
    mám podobný problém
  • Zdravím,
    mám podobný problém,
  • Téměř jako malba včetně
  • já jsem tuhně něco takového
  • https://sourceforge.net/proje
  • Oceňuji fotografickou
  • Taky bych se tam rád podíval
  • Poslední paprsky dokreslují